www.cvonline.hu

Terméktervező mérnök (V01TTM)

  • A hirdetés 297 napja lejárt

Terméktervező mérnök

V01TTM

Autóipari beszállító partnercégünk csapatába keresünk terméktervező mérnök kollégát.

Feladatok:

  • Sorozatgyártásban lévő termékek belső, ill. külső (vevő) igényre való módosítása
  • Szakterületekkel közösen megoldási javaslat kidolgozása
  • Aktív részvétel új termékek tervezésében
  • Együttműködés a projektcsapat tagjaival
  • Ajánlatadáshoz szükséges koncepciók, dokumentációk elkészítése
  • Prototípusok készíttetése, tesztek végeztetése, azok figyelemmel követése
  • Aktív részvétel az első minta kiértékelésben, FMEA és kontrol plan készítésében

Tapasztalat:

  • Szakmai felsőfokú végzettség (gépész- vagy villamosmérnök)
  • Tervezési tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Műanyag-technológiai ismeretek
  • Műszaki dokumentációk elkészítésében szerzett tapasztalat
  • CAD ismeretek

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol