www.cvonline.hu

Terméktervező Mérnök / Termékfejlesztő Mérnök

  • A hirdetés 541 napja lejárt

Rotációs műanyagöntéssel és fémszerkezetek gyártásával foglalkozó társaságunk
3D gépészeti tervezésben jártas

munkatársat keres tervezési, beszerzési, műszaki vezetési feladatok ellátására.

Feladatok:

  • Rendelkezésre álló műszaki adatok alapján a vállalat profiljába illeszkedő termékek és azok szerszámainak tervezése
  • Sorozatgyártás beindításának felügyelete
  • Együttműködés a folyamatos fejlesztői tevékenységben
  • Projektek előkészítése, bonyolítása; megvalósítási költségek, termék elő- és utókalkulációk kidolgozása

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Gyakorlat 3D tervezőszoftver használatában
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Képesség az önálló munkavégzésre, kreativitás
  • Mobilitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Mobiltelefon

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar és angol nyelven írt, fényképpel ellátott önéletrajzát és pályázatát a lenti e-mail címre küldje.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő