www.cvonline.hu

Terméktervező Mérnök / Termékfejlesztő Mérnök

  • A hirdetés 397 napja lejárt

Rotációs műanyagöntéssel és fémszerkezetek gyártásával foglalkozó társaságunk, 3D terméktervezésben jártas

munkatársat keres tervezési feladatok ellátására.

Feladatok:

  • Rendelkezésre álló műszaki adatok alapján a vállalat profiljába illeszkedő termékek és azok szerszámainak tervezése.
  • Sorozatgyártás beindításának támogatása.
  • Együttműködés a folyamatos fejlesztői tevékenységben.
  • Projektek előkészítése, bonyolítása; adatszolgáltatás a termék elő- és utókalkulációkhoz.

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Solid Edge 3D tervezőszoftver haladó szintű ismerete
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Képesség az önálló munkavégzésre, kreativitás, innovativitás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképpel ellátott önéletrajzát és pályázatát az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Püspökladány
Nádudvar
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő