www.cvonline.hu

Terméktervező mérnök [MBS-TM-002]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2015.03.27.
Hirdetés azonosító: 734282

Focus consulting

Megbízónk

Multinacionális hátterű Tier 1 autóipari megbízónk számára keresünk új munkatársat.

Feladatok

- Termékkoncepciók kidolgozásában való részvétel
- Műanyag, illetve fém alkatrészek 3D tervezése
- Rajzdokumentációk készítése
- Felelős a vevői előírások szerint meghat feladatok végrehajtásáért
- Gyártás támogatása

Elvárások

- Gépészmérnök végzettség
- 3D tervező rendszer ismerete (CATIA V5)
- Erős középfokú angol VAGY német nyelvtudás

Előny

- Fröccsöntő szerszámok tervezésében szerzett tapasztalat
-Végeselem modellezési ismeretek, vagy felületmodellezési tapasztalat
- Műanyagipari ismeretek
- Utazási hajlandóság

Egyéb

Megbízónk hosszú távú munkalehetőséget, versenyképes juttatási csomagot és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget kínál.

A munkavézgés helye Győr-Moson-Sopron megye.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió