www.cvonline.hu

Terméktervező mérnök - Kecskemét (Referenciaszám: KJ-1679)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.22.
Jelentkezési határidő: 2016.09.10.
Hirdetés azonosító: 1074628

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Creo tervezőrendszer ismerete (2D, 3D, Assembly, ProMechanika előny)
  • Műanyag, alumínium és gumi alkatrész tervezési tapasztalat
  • Mérnöki számítások, kalkulációk ismerete

 Feladatok:

  • Műanyag, alumínium és gumi alkatrészek tervezése
  • Összeszerelő sorok optimalizálása
  • Mérnök számítások, kalkulációk elkészítése
  • Projekt koordináció a társosztályokkal a fejlesztésnek megfelelően
  • Betanulás után önálló munkavégzés

 A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:
Kecskemét

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1679-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Bács-Kiskun
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő