www.cvonline.hu

Terméktervező mérnök (Gy-M-S)

  • A hirdetés 570 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei multinacionális autóiparban tevékenykedő Partnerünk részére keresünk kommunikatív, kreatív gondolkodású, utazni vágyó mérnök palántát Terméktervező mérnök pozícióba, tervezői ismeretekkel, tapasztalattal, az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • Folyamatok optimalizálásában való aktív részvétel
  • Alkatrészek 3D tervezése (műanyag, fém)
  • Termék koncepciók kidolgozásában való részvétel
  • Feladatok elvégzése a vevői előírásoknak megfelelően
  • A már meglévő konstrukciók javítása, fejlesztése
  • Gyártástámogatás

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (elsősorban gépészmérnök)
  • Minimum 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol/német nyelv tárgyalóképes ismerete
  • 3D-s tervezőprogram ismerete (CATIA)
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, kreatív szemlélet
  • Műanyagipari ismeretek, fröccsöntő szerszámok tervezésében szerzett tapasztalat előny

Kétnyelvű, fényképes, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

E-mail: E-mail cím megjelenítése

A tárgyban kérjük a pozíció pontos megnevezését feltüntetni.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő