www.cvonline.hu

Terméktervező gépészmérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 905071

Megbízónk, a világ egyik vezető kereskedelmi és ipari hűtőgépgyártó vállalata. Csongrádi üzemükben a legszigorúbb minőségi és környezetvédelmi előírások betartásával gyártják saját fejlesztésű, tervezésű kereskedelmi berendezéseiket. Az elmúlt 5 évben mióta Magyarországon vannak, a cég folyamatosan fejlődik és növekszik. Fejlesztő csapatuk bővítésére keresünk most Terméktervező gépészmérnök kollégát.

Feladatok:
  • A fejlesztőcsapat tagjaként részt vesz új termékek, termékvariánsok fejlesztésében;
  • Berendezéseket tervez 3D tervező szoftverrel;
  • Karbantartja a meglévő termékek dokumentációit;
  • Kiértékeli és kezeli a vevői specifikációkat;
  • Kapcsolatot tart a külföldi partnerekkel, fejlesztő részleggel;
  • Együttműködik a gyártórészleggel (pl. tesztek elvégzése);
  • Koordinálja termék gyártásbevezetését.
Elvárások:
  • Gépészmérnöki végzettség;
  • Számítógépes alkalmazások ismerete;
  • 3D tervezőprogram ismeret (előny: SolidWorks);
  • Társalgási szintű aktív angolnyelv-tudás;
  • Minimum 1 év releváns tapasztalat;
  • Kommunikációs és prezentációs készség;
  • Csapatjátékos attitűd.
Előny:
  • Solid Edge ismeretek.
Amit kínálunk:
  • Amit a megbízónk kínál:
  • Személyes és szakmai fejlődés biztosítása;
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások;
  • Multinacionális munkakörnyezet.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk;
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket;
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata;
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát;
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk;
  • Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Csongrád megye
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.