www.cvonline.hu

TERMÉKTECHNOLÓGUS

  • A hirdetés 381 napja lejárt

A Farmol Hungary Kft a Farmol Group magyarországi leányvállalata, mely 2010-ben alakult. Cégünk fő profilja kozmetikai termékek gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk a következő pozícióba keres új munkatársat:

Feladatok:

  • Termékdokumentáció kezelése
  • Anyagjegyzék készítése
  • Gyártáselőkészítési folyamatban való résztvétel
  • Termékekkel kapcsolatosan felmerülő hivatalos ügyek intézése
  • A termék megfelelősségének folyamatos nyomon követése a gyártási folyamat során
  • Szoros vevői kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú, egyetemi végzettség
  • Kémiai/vegyész szakirány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás
  • Kapcsolatteremtő és ismeretátadó képesség
  • Elemző és problémamegoldó képesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely,
  • fiatalos környezet,
  • versenyképes jövedelem,
  • utazási költségtérítés,
  • cafetéria.

Munkavégzés helye: Nyírbátor

Helyek Nyírbátor
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol