www.cvonline.hu

Terméktámogató

Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 1069090

Energiaelosztással és automatizálással foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • A rendelkezésére bocsátott dokumentációk alapján műszaki specifikáció készítése
  • A rendelkezésére bocsátott dokumentációk alapján – szükség esetén – megvalósíthatósági vázlat készítése
  • Asszisztensi feladatok ellátása a műszaki háttér támogatói csapatban dolgozó mérnök kollegák mellett
  • A projektekhez kapcsolódó információk rendszerezése, a műszaki specifikációhoz szükséges dokumentumok feldolgozása, előkészítése
  • Az elvégzendő feladatokat dokumentálása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő villamosmérnöki tanulmányok, lezárt 6. félév
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Önállóság, pontos és precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Fizetés bruttó 1000-1500 forint/óra
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Napi 4 órás munkaidő

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió