www.cvonline.hu

Terméktámogató technikus

  • A hirdetés 1107 napja lejárt

Autóipari Kutató és Fejlesztő vállalat fiatal, dinamikusan bővülő csapatába saját fejlesztésű termékeihez keres

munkatársat

Feladatok:

  • járműipari elektronikai termékekhez kapcsolódó ügyfél támogatási feladatok
  • vevők felől érkező szakmai kérdések és hibabejelentések kezelése
  • újonnan kifejlesztett termékek tesztelése, dokumentálása, kiértékelése
  • a fejlesztőcsapattal való aktív együttműködés
  • járműves felmérések végzése, mérőrendszer telepítése járművekbe

Elvárások:

  • legalább technikusi végzettség
  • műszaki szemléletmód
  • hatékony problémamegoldó készség
  • pontosság, precizitás
  • jó kommunikációs képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office alkalmazások)
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • autóelektronikában szerzett tapasztalat
  • autó technikusi, autóvillamossági műszerész végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • fiatal és lendületes csapat
  • folyamatos fejlődési lehetőség az autóelektronika területén
  • modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest 12. kerület

  • Szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk!
Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő