www.cvonline.hu

Terméktámogató rendszergazda

  • A hirdetés 1075 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő IT csapatunkba keresünk

munkatársat

Elvárások:

  • Windows Server üzemeltetői tapasztalat (2003/2008/2008R2)
  • minimum MSSQL Server és/vagy ORACLE felhasználói szintű ismeretek (DB-k betöltése, exportálása, ellenőrzése stb.)
  • Microsoft Internet Information Services tapasztalat
  • szolgáltatásokkal, webszervizekkel kapcsolatos üzemeltetői tapasztalat
  • magabiztos hálózati ismeretek (portok és protokollok stb.)
  • scriptkezelési tapasztalat, alkalmazás logok értelmezése / hibakeresése
  • önálló problémamegoldó képesség
  • stressztűrő képesség
  • szakmai angol nyelv ismerete (hibabejegyzések, logok értelmezése)

Előnyt jelent:

  • Linux szerver üzemeltetői tapasztalat,
  • MSSQL Server és/vagy ORACLE üzemeltetői tapasztalat,
  • .NET alapok,
  • PowerShell

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli informatikai feladatok
  • folyamatos szakmai fejlődés, tréning lehetőségek
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
UX tanácsadó

ACG Reklámügynökség Kft.

UX tanácsadót keresünk az ACG Digitál növekvő ...
Budapest, Pest

.NET Vezető fejlesztő

HSA Kft.

.NET Vezető fejlesztő Feladatok: 6-8 fő szoft...

Webfejlesztő

Webfejlesztő Az ACG dinamikusan növekvő fejles...