www.cvonline.hu

TERMÉKTÁMOGATÓ MÉRNÖK

  • A hirdetés 984 napja lejárt

Boschung EJT Kft.
Boschung Elektronikai és Járműipari Termékeket
Gyártó és Forgalmazó Kft.

Úttisztító berendezések/gépek gyártásával foglalkozó cég
1 fő

villamosmérnököt

keres Dévaványára.

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség.
  • Hasonló területen, ill. SMD eljárási területen szerzett tapasztalat.
  • Német vagy angol vagy francia nyelvtudás ismeret (nem nyelvvizsgát kérünk, hanem nyelvismeretet).

Feladatok:

  • Termék áttelepítések megszervezése és lebonyolítása, terméktámogatás.
  • Meglévő és új termékek fejlesztése.
  • Minőségi célok elérése és fejlesztése.

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkavégzés nemzetközi környezetben.
  • Megállapodás szerinti bér.
  • Határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével az alábbi címre, vagy e-mail címre várjuk.

H-5510 Dévaványa, Eötvös József u. 89.

Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Francia, Angol