www.cvonline.hu

TERMÉKTÁMOGATÓ MÉRNÖK

  • A hirdetés 1014 napja lejárt

Boschung EJT Kft.

Boschung Elektronikai és Járműipari Termékeket

Gyártó és Forgalmazó Kft.

Úttisztító berendezések/gépek gyártásával foglalkozó cég
1 fő terméktámogató mérnököt keres Dévaványára.

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség.
  • Hasonló területen, ill. SMD eljárási területen szerzett tapasztalat.
  • Német vagy angol vagy francia nyelvtudás ismeret (nem nyelvvizsgát kérünk, hanem nyelvismeretet).

Feladatok:

  • Termék áttelepítések megszervezése és lebonyolítása, terméktámogatás.
  • Meglévő és új termékek fejlesztése.
  • Minőségi célok elérése és fejlesztése.

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkavégzés nemzetközi környezetben.
  • Megállapodás szerinti bér.
  • Határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Békés
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Német, Angol