www.cvonline.hu

Terméktámogató mérnök

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2017.05.08.
Hirdetés azonosító: 1037460
lejárt

Multinacionális autóipari gyártó partnerünk számára keresünk szakembereket Terméktámogató mérnöki pozícióba. A vállalat innovatív, csúcstechnológiával felszerelt budapesti fejlesztő központjába keres mérnököket elektronikai alkatrészek fejlesztésére.

Partnerünk versenyképes juttatási csomagot, szakmai és nyelvi tréningeket, nemzetközi munkakörnyezetet és szakmai fejlődési lehetőséget biztosít a jelentkező hardverfejlesztő mérnök számára.

A Terméktámogató mérnök főbb feladatai:
• Fejlesztési folyamatokkal és az elektronikai alkatrészekkel kapcsolatos változások irányítása és dokumentálása
• OEM partnerekkel való szoros együttműködés
• Termékvizsgálati analízisek kezelése
• Kapcsolattartás hazai és nemzetközi gyártóegységekkel

Legfontosabb elvárások a Hardverfejlesztő mérnökkel szemben:
• Felsőfokú műszaki végzettség
• Elektronikai, vagy autóipari területen szerzett tapasztalat
• Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Éves juttatási csomag: Br. 5.450.000 Ft-tól

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon.