www.cvonline.hu

Terméktámogató mérnök - német nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2014.07.24.
Hirdetés azonosító: 733593

A hazai CAD/CAM/PLM piacon több mint 20 éve meghatározó szerepet betöltő partnercégünk számára Terméktámogató mérnököt keresünk.

Feladatok:

Egy meghatározott terméket felhasználó ügyfelek támogatása (3D tervezőszoftver), német partnerekkel való kapcsolattartás
Problémamegoldás, esetenként helyszíni konzultáció Németországban
Projektekban való részvétel, illetve az ügyfelek által kiszervezett feladatok elvégzése (pl. adatmigráció)
Tréningek tartása az ügyfelek számára

Elvárások:

Gépészmérnöki végzettség
Solid Edge ismerete
Ügyféltámogatásban szerzett tapasztalat
Tárgyalóképes német nyelvtudás
Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

Fiatalos, dinamikus csapat
Családias légkör
Inspiráló munkakörnyezet
Széles körű tapasztalatszerzési és tanulási lehetőség
Versenyképes fizetés
Németországi képzés, ügyféllátogatások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján