www.cvonline.hu

Terméktámogató gépészmérnök

  • A hirdetés 462 napja lejárt

A világ egyik vezető technológiai szolgáltató berendezéseket gyártó cégének a magyarországi leányvállalata keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Ajánlatok készítése együttműködve a termelési területekkel
  • Termékspecifikációk egyeztetése a vevővel
  • Meghatározott termékcsoport gyártási folyamatainak fejlesztése
  • Termék változások koordinálása és nyomon követése
  • A termékkel kapcsolatban felmerülő reklamációk kezelése, javítóintézkedések bevezetése és visszaellenőrzése
  • Folyamat és termékauditok végrehajtása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevővel, vevői kommunikáció
  • Szerteágazó kapcsolattartás magyar és német társosztályokkal

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség (gépész szakirány), folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Legalább 2 év releváns, gyártási környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képességek és képesség harmonikus együttműködésre különböző csapatokon belül
  • Önálló és szisztematikus munkavégzés, analitikus gondolkodásmód, problémamegoldó képesség, terhelhetőség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Fémipari tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Egyedi alkatrész gyártásban szerzett tapasztalat
  • Projektekben való jártasság
  • LEAN / KAIZEN szemlélet és gyakorlati ismeretek
  • Folyamatoptimalizálásban szerzett tapasztalat
  • Termék és folyamatauditok lebonyolításában való jártasság
  • Termék és folyamat FMEA ismeret
  • RCCA önálló végrehajtása a minőségügyi eszközök alkalmazásával (5Why, Ishikawa, 5M, 8D, PDCA)

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát "Terméktámogató gépészmérnök" megjelöléssel a következő e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol