www.cvonline.hu

Terméktámogatási Specialista

  • A hirdetés 283 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Szolgáltatási koncepciók összeállítása, kialakításának koordinációja
  • Szolgáltatási folyamatok tervezése, rendszeres felülvizsgálata
  • Igazgatási rendszertervek és egyéb igazgatási dokumentációk véleményezése
  • Informatikai rendszertervek véleményezése
  • Szoftverek és szolgáltatások tesztelése, bevezetésének támogatása
  • Termékéletút-követés/támogatás
  • Szolgáltatások tartalomkezelése, működésének és minőségének rendszeres felülvizsgálata
  • Szolgáltatás-monitoring és egyéb mérési /elemzési tevékenységek támogatása
  • Kapcsolattartás a megrendelővel
  • Kapcsolattartás a fejlesztőkkel és munkatársakkal
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (igazgatásszervező, közgazdász, informatikus/mérnök)
  • Alapfokú angol nyelvtudás (írás, olvasás)
  • Nyitottság a tudásmegosztásra
  • Rendszerszemlélet
  • Csapatban való együtt működés
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetést
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét
Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő