www.cvonline.hu

Termékszortiment menedzser (FMCG)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 1074118
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

A cég webáruháza részére termékszortiment, árszint és promóciós stratégia összeállítása, folyamatos menedzselése.

Feladatkör, felelősségek:

A webáruház ismertségének, vevőkörének bővítése és a visszatérő, állandó vásárlók elégedettségének fenntartása, növelése. A promóciós stratégia megvalósítása (tervezés, összeállítás, beszállítókkal való tárgyalás, elszámolás).

• termék szortiment tervezés, -árképzés

• piackutatás, konkurencia- és árfigyelés

• a legújabb és leghatékonyabb e-commerce technikák és innovatív online kommunikációs módszertanok, megoldások felkutatása és adaptálása

• kapcsolattartás a beszállítókkal, partnercégekkel, ügynökségekkel (szakértők, alvállalkozók költséghatékony kiválasztása, irányítása és felügyelete)

• hatékony és eredményes projektmenedzsment (tervezés, megvalósítás, dokumentáció)

• rendszeres brainstormingok (részvétel és levezénylés)

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• felsőfokú végzettség

• online kereskedelem, áruforgalom, beszerzés területén szerzett minimum 3 év tapasztalat

• kezdeményező készség, kreatív és stratégiai gondolkodásmód

• fogékonyság az új szakmai megoldásokra

• elköteleződés az állandó tanulás és fejlődés mellett

• analitikus gondolkodás

• kiváló kommunikációs és projektmenedzselési képesség

• nyitott, közvetlen, széles látókörű, önálló munkavégzésre és csapatban is egyaránt dolgozni képes személyiség

A megbízó cég profilja:

Megbízónk magyar tulajdonban lévő, élelmiszeriparban tevékenykedő középvállalat.

Amit megbízónk kínál :

Versenyképes jövedelem,

Változatos, kihívásokkal teli feladatok

Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.