www.cvonline.hu

Termékspecialista (kártyaelfogadás)

  • A hirdetés 131 napja lejárt

 Négy éve kínáljuk ügyfeleinknek kártyaelfogadási szolgáltatásainkat, melyet stratégiai terméknek tekintünk Magyarországon és csoportszinten is. A termék „gazdájaként” feladatunk a termék folyamatos fejlesztése, értékesítés támogatás, kiemelt ügyfeleknél közvetlen értékesítés, szolgáltatói szint monitorozás, valamint értékesítési riportok, elemzések készítése.

Feladatok:

  • termék stratégia kialakítása
  • termékfejlesztési feladatok, kapcsolódó projektek koordinálása
  • konkurenciaelemzés
  • árazási előterjesztés
  • termék marketingtervének kialakítása
  • értékesítés támogatása, ösztönzése
  • közvetlen értékesítés komplexebb esetekben (adott esetben angolul)
  • termékoktatás (üzletkötőknek)
  • kapcsolattartás kártyatársaságokkal (adott esetben angolul)
  • kapcsolattartás külső szolgáltatóval (angolul)
  • kapcsolattartás a csoport termékfelelősével (angolul)
  • bevételi terv készítése
  • beruházási terv készítése
  • monitoring

 Egyéb termékek: céges kártyák, ill. ad-hoc projektek a számlavezetés/fizetésforgalom területén

Elvárások

  • szakirányú főiskolai, egyetemi végzettség
  • banki üzleti, vagy egyéb kártyás tapasztalat,
  • folyékony angol nyelvtudás,
  • értékesítés orientált gondolkodás
  • kommunikatív személyiség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva adhatja be jelentkezését:

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő