www.cvonline.hu

Termékspecialista (kártyaelfogadás)

  • A hirdetés 414 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Vállalati finanszírozásban Magyarország meghatározó piaci szereplője, a dinamikusan fejlődő Global Transaction Banking (GTB) üzletágunk új munkatársat keres az alábbi pozícióra: Termékspecialista (kártyaelfogadás)

Hét éve kínáljuk ügyfeleinknek kártyaelfogadási szolgáltatásainkat, melyet stratégiai terméknek tekintünk Magyarországon és csoportszinten is. A termék „gazdájaként” feladatunk a termék folyamatos fejlesztése, értékesítés támogatás, kiemelt ügyfeleknél közvetlen értékesítés, szolgáltatói szint monitorozás, valamint értékesítési riportok, elemzések készítése.

Termékspecialista

(kártyaelfogadás)

Feladatok:

  • termék stratégia kialakítása
  • termékfejlesztési feladatok, kapcsolódó projektek koordinálása
  • konkurenciaelemzés
  • árazási előterjesztés
  • értékesítés támogatása, ösztönzése
  • termékoktatás (üzletkötőknek)
  • kapcsolattartás kártyatársaságokkal (adott esetben angolul)
  • kapcsolattartás külső szolgáltatóval (angolul)
  • kapcsolattartás a csoport termékfelelősével (angolul)
  • monitoring, statisztikák készítése, jelentési kötelezettségek

Elvárások:

  • szakirányú főiskolai, egyetemi végzettség
  • folyékony angol nyelvtudás,
  • banki üzleti, vagy egyéb kártyás tapasztalat,
  • értékesítés orientált gondolkodás
  • kommunikatív személyiség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő