www.cvonline.hu

TERMÉKRMÉNÖK

  • A hirdetés 487 napja lejárt

Partnerünk világszerte több mint 100 telephelyen, mintegy 45 000 alkalmazottjával az elektronikai, elektromechanikai bérgyártó szektor egyik legdominánsabb képviselőjének számít az automatizálas, az elektronikai gyártás, a számítástechnika, a kommunikáció, a hadi- és űrtechnika, valamint a gyógyászati és a multimédia piacokon. Fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkoznak. Az elmúlt években a régió egyik legjelentősebb munkáltatójává vált, miközben dolgozói létszámuk jelenleg közel 500 fő.

Feladatok:

►    Támogatja a termelést

►    Javítja a termékminőséget, részt vesz új termék és technológia fejlesztési projektekben

►    Felügyeli, karbantartja és fejleszti a gyártóképességet és gyártástechnológiát

►    Elősegíti a selejtcsökkentést

►    Részt vesz a technológiai javításokban, megszervezi végrehajtásukat

►    Betanítja a szükséges munkafolyamatokat

Elvárások:

►    Felsőfokú végzettség gépészmérnöki szakon

►    Legalább 2 éves releváns tapasztalat

►    Aktív középfokú angol nyelvtudás

►    Lemez-megmunkálási technológiák, gépek és szerszámok ismerete előny

Amit kínál:

►    Multinacionális vállalati környezet

►    Versenyképes bérezés

►    Bejárás támogatás

►    Cafeteria juttatás

►    Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség

Amit az Enloyd kínál:

►    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

►    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

►    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

►    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

►    Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő