www.cvonline.hu

Termékreferens

  • A hirdetés 666 napja lejárt

Magyar tulajdonú, stabil háttérrel rendelkező vállalat orvostechnikai eszközök forgalmazására

Termékreferenst

keres Kelet és Nyugat Magyarország területére

Feladatok:

  • Bejáratott ügyfélkör kiszolgálása, új vásárlók felkutatása
  • Közvetlen termékértékesítés, terméknépszerűsítés
  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Az értékesítéshez kapcsolódó egyéb adminisztrációs tevékenység végzése
  • Piaci információk begyűjtése, elemzése
  • Napi, heti, havi, negyedéves és éves jelentések a közvetlen felettes felé
  • Konszignációs árukészlet felügyelete, áruszállítás céges járművel

Elvárások:

  • Értékesítés és/vagy kereskedelem területén szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Számítógép alap felhasználói szintű ismetere (Word, Excel, Internet)
  • Motiválható, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Rugalmas hozzáállás (pl. a munkaidőhöz), határozott fellépés
  • Jó tárgyalástechnika, vevőorientáltság, jó kommunikációs képesség,
  • Stressz tűrés, megbízhatóság, felelősségvállalás és lojalitás
  • B kategóriás jogosítvány, több éves vezetési gyakorlat

Előny

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Egészségügyi végzettség
  • Megnyerő, közvetlen személyiség
  • Saját gépjármű használat a próbaidő alatt

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett főállású munkaviszony
  • stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég
  • megbízható, hosszú távú munkalehetőség
  • kihívást jelentő felelősségteljes munkakör
  • versenyképes jövedelem, alapfizetés + jutalék
  • fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzés

Fizetés:

  • Alapbér + jutalék

Munkavégzés helye:

  • Kelet, Nyugat Magyarország

A jelentkezéseket önéletrajzzal, erkölcsi bizonyítvánnyal, motivációs levéllel és a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.