www.cvonline.hu

Termékreferens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1075325

Most induló projektünkhöz új munkatárakat keresünk az alábbi pozícióban:
Feladatok:
  • Kedvezményre jogosító kártya bemutatása
  • Ügyfél tájékoztatása előnyökről, kedvezményekről, kondíciókról
  • Kártyaigénylések rögzítése
  • Szerződéskötés

Elvárások:
  • MNB (régi nevén PSZÁF tanúsítvány) vagy azt kiváltó banki-, pénzügyi végzettség
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség

Juttatások:
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Magyar Nemzeti Bank által elismert szakképzettség megszerzésének lehetősége

  • Amennyiben a kínált pozíció felkeltette az érdeklődését és úgy érzi, hogy az elvárásunknak megfelel, kérjük, küldje el önéletrajzát termékreferens jeligével a E-mail cím megjelenítése címre.

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár
  • Győr
  • Pécs