www.cvonline.hu

Termékmérnök/Product engineer

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 944589

TERMÉKMÉRNÖK

Feladatai:

  • Termelés mérnöki támogatása
  • A termékminőség javítása, új termék fejlesztésének, illetve technológiai fejlesztése
  • A gyártóképesség felügyelete, karbantartása és fejlesztése
  • Gyártástechnológia karbantartása és fejlesztése
  • Selejtanalitikai adatok alapján operatív intézkedések megtétele a selejtokok megszüntetésére
  • Technológiai javítások kezdeményezése, végrehajtásuk megszervezése, értékelés és a változások bevezetése
  • A gyártástechnológia felügyelete, karbantartása, a kapcsolódó munkafolyamatok betanítása, oktatása

Elvárások:

  • Egyetemi, gépészmérnöki szakon szerzett végzettség
  • Legalább 2 éves releváns tapasztalat
  • Lemezmegmunkálási techológiák, gépek és szerszámok ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállalati környezet,
  • Versenyképes bérezés,
  • Bejárás támogatás,
  • Cafeteria juttatás,
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség