www.cvonline.hu
Termékmérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.20.
Jelentkezési határidő: 2015.04.06.
Hirdetés azonosító: 917062
lejárt

Multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • termékváltozások tervezése, ütemezése, bevezetésének előkészítése
  • nemzetközi fejlesztő csapattal folyamatos kapcsolattartás
  • gyári termékcsapat koordinálása
  • új termék bevezetésének koordinálása
  • vevői látogatások, auditok előkészítése
  • FMEA, PCP dokumentációk frissítése, aktualizálása
  • Layout tervezés
  • Sor áttelepítésekkel kapcsolatos projektekben való részvétel

Elvárások:

  • gépész vagy villamos mérnök végzettség
  • gyártási környezetben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • önállóság, kiváló kommunikációs készség
  • elektronikai gyártási/autóelektronikai ismeretek előnyt jelentenek

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.