www.cvonline.hu

Termékmérnök

  • A hirdetés 386 napja lejárt

Főbb feladatok és hatáskör

• Új termékek bevezetésének (NPI) koordinálása
• Napi kapcsolattartás az amerikai és malajziai gyáregységekkel és a társterületekkel (összeköttetés a kutatás-fejlesztési és a gyártómérnöki csopotok között)
• Új termékek gyárthatósági vizsgálata (DfM), folyamatos részvétel gyártási oldalról az új termékek fejlesztésében a lehető legkorábbi időponttól
• Az új termékek próbagyártása során felmerülő problémák feltárása és megoldása
• Fő mérőszámok folyamatos nyomon követése (pl: On Time Delivery, Failure Rate), ezek elemzése alapján folyamatos fejlesztési javaslatok kezdeményezése/kivitelezése/irányítása
• A termelés során felmerülő napi problémák megoldásában való részvétel/támogatás, ezek ismételt előfordulásának megakadályozása (pl. gyökérok elemzés, hibabiztos megoldások)
• LEAN és Kaizen akciókban való részvétel/kezdeményezés/irányítás
• Vevői visszajelzések feldolgozása és kezelése (pl: 5W2H, 6step, Why-Why)
• Üzleti eredmények prezentálása (QBR)
• Termékcsaládokkal kapcsolatos helyi és globális projektek vezetése (PDCA, KATA módszerek)
• Globális célok támogatása a termék design, folyamatfejlesztések és hibabiztos megoldások bevezetésén keresztül

Feltételek

• Villamos- vagy gépészmérnöki végzettség
• Elektronikai gyártásban, termékközpontú munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
• Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Helyek Magyarország
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő