www.cvonline.hu

Termékmérnök

  • A hirdetés 934 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A gyártott termékek fejlesztése, változások kezelése
  • Új termékek bevezetésének támogatása
  • Vevői igények, változások realizálása, kifejlesztése
  • Termékfejlesztési dokumentációk kezelése, karbantartása
  • Új applikációk fejlesztése, folyamatos termék és vizsgálati előírás fejlesztés összhangban a vevői, szállítói, szabványossági és gyártási igényekkel
  • Vevői applikációs rajzok, dokumentációk és mérnöki módosítások készítése
  • Műszaki adatbázis karbantartása nyomtatott és számítógépes file-ok formájában
  • A termékekkel kapcsolatos műszaki támogatás nyújtása a funkcionális területek számára

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Minimum két év elektronikai gyártó cégnél termékmérnöki munkakörben szerzett tapasztalat
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye:

Pest megye (északi része)

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére kérem, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő