www.cvonline.hu

Termékmérnök

  • A hirdetés 1005 napja lejárt

Fejér megyei autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk Termékmérnök munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Gyártóeszközök tervezésében és átalakításában való közreműködés
  • Új termékek felfuttatásában való aktív részvétel
  • Fejlesztések, új projektek széria gyártásba vétele, a szériatermelésben való változások követése
  • KVP rendszer alkalmazása, KVP folyamatokban való aktív részvétel, valamint ezek támogatása
  • Standardok meghatározása, követése
  • Termék- és folyamat FMEA-kban való közreműködés
  • Részvétel az anyagáramlási diagram és Layout készítésében
  • Munkautasítások, csomagolási utasítások, darabjegyzék elkészítése, azok aktualizálása
  • Együttműködés a beszállítói problémák és vevői reklamációk kezelésében

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Vegyipar, műanyagipar előny)
  • Minimum 3-4 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, SAP, Citrix)
  • Vevőközpontú gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló munkavégzés

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő