www.cvonline.hu

Termékmérnök

  • A hirdetés 1091 napja lejárt

Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az izzítógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerék meghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 57 gyárral, 19.100 alkalmazottal, 7,8 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner TTS Kft. kuplung gyártással foglalkozó divízió magyarországi gyárába keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • a termékkel kapcsolatos mérnöki változtatások menedzselése,
  • műszaki rajzok, dokumentációk karbantartása,
  • a termelés és a minőségügy támogatása a termékkel kapcsolatos kérdések kapcsán,
  • a termék SOP utáni folyamatos támogatása,
  • termék fejlesztés,
  • termék validációs tesztek elvégzése,
  • DFMEA, PLM, BOM,
  • Lean bevezetésében való részvétel.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség – előny: autógépész szakirány,
  • 5 éves releváns mérnöki, multinacionális autóipari vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • termelés támogatási és termék fejlesztési tapasztalat,
  • erős angol nyelvtudás,
  • MS Office, CAD, PLM ismeret,
  • eredményorientáltság és értékközpontúság,
  • kreativitás és nyitottság az újra.
Amit mi ajánlunk:
  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Pausch Szilvia, HR generalista

BorgWarner Turbo Systems Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő