www.cvonline.hu

Termékmérnök

  • A hirdetés 1239 napja lejárt

A világ egyik vezető indítómotor és generátor gyártója, az amerikai központú

Remy Automotive Hungary Kft. miskolci gyárába keres:

 Termékmérnököt

Főbb feladatok:

  • A gyártott termékek fejlesztése, változások kezelése
  • Új termékek bevezetésének támogatása
  • Vevői igények, változások realizálása, kifejlesztése
  • Termékfejlesztési dokumentációk kezelése, karbantartása
  • Új applikációk fejlesztése, folyamatos termék és vizsgálati előírás fejlesztés összhangban a vevői, szállítói, szabványossági és gyártási igényekkel
  • Vevői applikációs rajzok, dokumentációk és mérnöki módosítások készítése
  • Kapcsolattartás a Remy Automotive Európa pótalkatrész piaci szervezettel és egyéb funkcionális szerveivel.
  • Műszaki adatbázis karbantartása nyomtatott és számítógépes file-ok formájában
  • A termékekkel kapcsolatos műszaki támogatás nyújtása a funkcionális területek számára

Követelmények:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Autocad tervező program ismerete, PRO/E ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet, önálló munkavégzés

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minőségbiztosítási rendszerek ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezési és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő