www.cvonline.hu

Termékmérnök

  • A hirdetés 1026 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés alatt álló autóipari multinacionális Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Új termékek bevezetésének támogatása a prototípus fázistól a szériagyártásig,
A felelőssége alá tartozó termékek fejlesztése, a gyártás során felmerülő változások kezelése,
A technikai problémák elemzése, megoldása, dokumentálása,
Gyártási folyamatok támogatása, fejlesztése a teljes termékcikluson keresztül,
Részvétel a folyamatfejlesztési, költséghatékonysági projektekben,
Vevői igények, változások felmérése, egyeztetése, realizálása,
Termékspecifikációk meghatározása, pontosítása,
Termékfejlesztési dokumentációk kezelése, karbantartása.

Követelmények:

Műszaki végzettség (preferált: gépészmérnöki, villamosmérnöki diploma)
Releváns, min. 2-3 éves gyártó cégnél szerzett tapasztalat
Társalgási angol nyelvtudás (napi szintű használat)
Autóipari szabványok ismerete

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem
Béren kívüli juttatások
Fejlődési, tanulási lehetőség

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, Tatabánya vonzáskörzete
Helyek Oroszlány
Tatabánya
Tata
Mór
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség -
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...