www.cvonline.hu

Termékmérnök

  • A hirdetés 1350 napja lejárt
Link megjelenítéseimages/prohr_logo.gif" border="0" alt="" />
Multinacionális elektronikai partnerünk dinamikusan fejlődik, most nyitotta meg nyolcadik gyárát Európában. Vevői a fejlett technológiájú piacok meghatározó szereplői a TELCO és autóipari területen. A következő, új pozícióba keressük új munkatársukat:

TERMÉKMÉRNÖK

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Az új kolléga legfőbb feladata a vevői kapcsolattartás és a terméktámogatás a teljes életcikluson át . Ezen belül:
-Az új termékcsalád bevezetési programjának támogatása
-A technológiai folyamat kialakítása, a megvalósítás támogatása
-Termékdokumentációk készítése, frissítése
-Az operatív folyamat mérnöki támogatása
-Széleskörű kapcsolattartási és koordinációs feladatok ( nemzetközi, céges )

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Elektronikai gyártási tapasztalat
Autóipari tapasztalat
Felsőfokú műszaki végzettség ( villamosmérnök preferált )
Folyékony angol nyelvtudás (napi használat írásban és szóban )
Proaktív, dinamikus személyiség

ELŐNY:

Projekt tervezési/ projektvezetői tapasztalat
német nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest

AMIT KÍNÁLUNK:

Versenyképes jövedelem
Béren kívüli és teljesítménytől függő juttatások

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR920 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő