www.cvonline.hu

Termékmérnök

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Veszprém
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Külföldi anyavállalattal rendelkező autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat Veszprém megyei üzemükbe az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Új termék fejlesztési projektek véghezvitele az NPI csoporttal együttműködve
  • Termék és termékfejlesztés tervezése, elemzések készítése
  • Alkalmanként új termék bevezetése és indítása
  • Gyártás támogatása (garancia, selejt, beszállítói problémák)
  • Kommunikáció a vevővel és a többi gyártó területtel a termékfejlesztési kérdésekben
  • Minőségügyi kérdések menedzselése, technikai megoldása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német előnyt jelent)
  • Min. 2 éves hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Autóipari rendszerek ismerete
  • Jártasság különböző elemzések elvégzésében
  • A kapcsolódó szoftverek, programok ismerete, alkalmazása
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Jó döntéshozatali képességek

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, juttatások
  • Izgalmas feladatok
  • Remek kollégák, sokszínűség, szép környezet
  • Barátságos munkaórák
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye északnyugati része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés