www.cvonline.hu

Termékmérnök

  • A hirdetés 491 napja lejárt

A Haldex egy multinacionális vállalat, amely haszongépjárművek fék- és levegő rendszeréhez kapcsolódó termékek fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Üzleti partnereink főleg nehéz gépjárműveket, buszokat és vontatmányokat gyártanak. Világszerte számos értékesítési irodával, kutató- fejlesztő és gyártóegységgel rendelkezünk.

Svéd anyavállalatunk bizalmát élvezve létrehozunk egy új termelési központot, mely kapcsán lehetőségünk van arra, hogy a környéken új munkahelyeket teremtsünk. Olyan munkavállalókat keresünk az alábbi pozíciókra, akik szívesen dolgoznának egy olyan cégnél, ahol pontosan fizetnek, ahova a kollégák szívesen járnak dolgozni, valódi közösségként működnek együtt egy stabil munkahelyen.

Feladatok és felelősségek

  • Műszaki dokumentációk nyilvántartása, kezelése, karbantartása (műszaki rajzok, specifikációk)
  • A vevői igények alapján szükséges, a területhez tartozó mérnöki változások felügyelete
  • Dolgozók termék- és alkalmazás ismereti képzése
  • Részvétel új termékek indításában, folyamatábrák, FMEA-k, szabályozási tervek készítésében
  • Projectek, műszaki oldalról történő támogatása
  • Anyag jegyzékek és gyártási útvonalak karbantartása a vállalatirányítási rendszerben (AXAPTA)
  • Auditokon történő aktív közreműködés
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal és a külföldi fejlesztő központokkal

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • 3-5 év termékmérnöki vagy K+F tapasztalat preferáltan autóipari területen
  • Autóipari rendszerek, szabványok ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • A német nyelvtudás előnyt jelent
  • 6 Sigma és/vagy IMDS területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

További információ: Bodnár Zoltán
az alábbi email címen.

A pozícióra mind belső jelentkezőket, mind pedig a Munkatárs Ajánló Program keretében jelölteket várunk. A Munkatárs Ajánló Program részleteiről kérlek olvassátok el az e-mailben kiküldött és a faliújságokon megtalálható részleteket és ajánláskor töltsétek ki a Munkatárs Ajánló Lapot, melyet a recepción illetve a kiküldött e-mail csatolmányaként is megtaláltok.

Helyek Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol