www.cvonline.hu

TERMÉKMÉRNÖK

  • A hirdetés 372 napja lejárt

Munkavégzés helye: Pest megye

Partnerünk világszerte 12 országban jelen lévő vállalat, amely Japán egyik legnagyobb autóipari beszállítója. A mintegy 1800 négyzetméteres üzemben személyautók utasterének elemeit gyártják. A magyarországi alkatrészgyártó üzemet 2015-ben indították, melynek folyamatos fejlesztése miatt bővítik csapatukat.

feladatok:

    Termék életciklusának követése, változások koordinálása

    Kapcsolattartás a fejlesztési központtal és a társosztályokkal

    Gyártási folyamatok optimalizálása

    Vevői követelmények feldolgozása

    Projektekben való részvétel, kisebb projektek koordinálása

elvárások:

     Releváns területen szerzett legalább 2 év szakmai tapasztalat

    Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás

    Műszaki végzettség, diploma előny

    Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

    Proaktivítás és rendszerszemlélet

    Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség

Amit kínál:

    Multinacionális vállalati környezet

    Versenyképes bérezés

    Folyamatos fejlődési lehetőség

Amit az Enloyd kínál:

    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

    Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés