www.cvonline.hu

Termékmérnök / villamosmérnök

  • A hirdetés 970 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket beszállító Partnerünk elektronikai termékeket gyárt. Részükre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Termékek fejlesztésének v. változtatásának koordinálása;
Új termékek és komponensek bevezetése a gyártásba;
A termékekkel kapcsolatos tesztek rendszeres elemzése;
Szükséges dokumentációk folyamatos nyomon követése, SAP-ban rögzítése;
Beszerzési osztály támogatása új beszállítók kiválasztásában;
Külső auditok szakmai támogatása;
Szükség esetén próbagyártások megszervezése.

Követelmények:

Villamosmérnöki végzettség v. releváns tapasztalat elektronikai gyártó cégnél (tesztírás várható)
Angol nyelvtudás
Gyártó cégnél szerzett tapasztalat
Elsősorban a székesfehérvári v. környéki v. költözésre hajlandó pályázók jelentkezését várjuk (a hosszú távú munkavégzés miatt).

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes, motiváló jövedelem (cafeteria, bónusz);
Tanfolyam és utazási lehetőség;
Lendületes csapat!

Helyek Székesfehérvár
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Bolti eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Bolti eladó Munkavégzés h...
Győr-Moson-Sopron

Hátsó területet működtető munkatárs

Munkakör megnevezése: Hátsó területet működtető...
Pest

Zöldség árufeltöltő

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...