www.cvonline.hu

Termékmérnök - Székesfehérvár (Referenciaszám: HM-156)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2014.01.13.
Hirdetés azonosító: 521871

Feladatok:

  • Felelős az új termékek termelésbe vezetéséért
  • Folyamatos kapcsolattartás a fejlesztő-központtal
  • Telepítési idő mérések elvégzése, SAP-ban történő rögzítése
  • A termékkel és a teszteléssel kapcsolatos műszaki támogatás nyújtása
  • Felelőse a know-how áthozatalának a németországi fejlesztő-központból
  • A vevői igények alapján szükséges termékmódosítások kezelése, dokumentálása
  • Termékmódosítások bevezetése a gyártásba

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Infotainment berendezések, eszközök iránti nagyfokú érdeklődés
  • Elektronikai termelési folyamatok (SMT, összeszerelés) és a gyártási tesztfolyamatok átfogó ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség, nagyfokú mobilitás és rugalmasság

Előny:

  • Teszt- vagy termékmérnöki tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:
Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk világszerte a gépkocsik infotainment berendezéseinek innovációs vezetői közé tartozik.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük,  küldje el magyar és angol nyelvű önéletarjzát a megadott e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-156-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő