Termékmérnök - Székesfehérvár környéke (Referenciaszám: KJ-1668)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.01.
Jelentkezési határidő: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 1074480

Feladatok:

  • Részvétel az új projektek előkészítési, bevezetési és megvalósítási munkáiban
  • Együttműködés a külső termékmérnökökkel
  • Termék specifikus jellemzők és vevői követelmények, valamint a belső előírások elkészítése és a saját gyártási folyamatba illesztése
  • Vevői első termék elfogadtatások kezelése
  • A termék sorozatgyártásba adása
  • A szükséges műszaki változtatások jóváhagyásának elvégzése
  • Termék változások bevezetésének kezelése, koordinálása
  • Ajánlatok műszaki előkészítése
  • Reklamációk kezelése

Elvárások:

  • Mérnök végzettség
  • Legalább 2 éves ipari tömeggyártáshoz kapcsolódó termékmérnöki tapasztalat
  • Műanyagüzemi gyártási tapasztalat és gyártószerszám ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Autóipari technikák ismerete (Lean, Six Sigma, PFMEA, CP, PPAP, 8D ismeret)
  • Statisztikai módszerek használatában szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár vonzáskörzete

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Fejér megyei partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1668-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Fejér
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -