www.cvonline.hu

Termékmérnök (Referenciaszám: HM-156)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2014.11.22.
Hirdetés azonosító: 826803

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Elektronikai termelési folyamatok (SMT, Assembly) és a gyártási tesztfolyamatok átfogó ismerete
  • Teszt- vagy termékmérnöki tapasztalat azonos területen előny
  • Kiváló kommunikációs készség, nagyfokú mobilitás és rugalmasság
  • Döntéshozó képesség

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás a német fejlesztő-központtal
  • A termékkel és a teszteléssel kapcsolatos műszaki támogatás nyújtása
  • A vevői igények alapján szükséges termékmódosítások kezelése, dokumentálása
  • Termékmódosítások bevezetése a gyártásba
  • Új termék bevezetési projektek koordinálása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia
  • Külföldi munkavégzés lehetősége!
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel és vezetői támogatással

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár (Sóstói Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk a folyamatos minőségfejlesztés mellett elkötelezett, high-end audio termékek gyártásával foglalkozó, első vonalbeli autóipari beszállító.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű pályázatát az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-156-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)