www.cvonline.hu

Termékmérnök / Product Engineer

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1086206

Sanmina-SCI Magyarország Kft. tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az IMS divízióba:

Feladatok:

  • Belső és külső változások bevezetésének koordinálása a cég által kidolgozott folyamatok szerint. Közös mérnökségi erőforrást tartalmazó fájlban a mérnöki erőforrás igény lefoglalása. (Engineering labour force allocation table)
  • Kapcsolódó módosítások végrehajtása a SANM rendszereiben. Vevői adatok, beállítások, egyéb terméket érintő dokumentációk lementése strukturált formában a hálózati meghatjóra.
  • Termékcsaládok életciklusának teljeskörű követése és összefogása. EOL termékek kifuttatásának teljeskörű koordinációja.
  • Termékek ciklusidejének folyamatos frissítéséért felelősségvállalás.
  • Mérnöki próbagyártások / új termék bevezetések aktív támogatása, termelés irányító rendszerek beállítása. (PTS, Plr setup) Gyártási riport(ok)hoz adatok begyűjtése és előkészítése jóváhagyásra.
  • Műveleti utasítások elkészítésében való aktív részvétel, szükséges adatok bekérése vevőtől vagy beszállítótól.
  • Termékekkel kapcsolatos meetingeken aktív részvétel, és rendszeres meeting szervezés a változások megbeszélésére, akciólisták nyomonkvetésére. (QA, ECO, LRB, DMM)
  • ECN, HCN, ECR, PCN, deviation készítése és jóváhagyatása a vevővel.
  • Beszállítói PCN-ek kezelése, riportálása a vevők felé, változások bevezetése
  • Szükség esetén a termékmérnöki bevezetést veszélyeztető problémák eszkalációja az osztályvezetők felé.
  • Biztosítsa, hogy a minden feladata időben végre van hajtva a célok elérése érdekében
  • Napi szintű cél és feladatfelkövetés,státuszok folyamatos kommunikációja a társosztályok felé. Probléma esetén eszkaláció a közvetlen vezető felé

Elvárások:

  • Gépész,informatikai, vagy elektronikai felsőfokú végzettség
  • Microsoft Office professzionális felhasználói szintű ismerete
  • 1 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Erős időtervezési és fontossági sorrend felállítási képesség
  • Elkötelezettség és elhivatottság
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (főként írásban)
  • Elektronikai ipari szabványok ismerete

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a lenti email címre.