www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.19.
 Hirdetés azonosító: 1077162
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina világszerte több mint 100 telephelyen, mintegy 45 000 alkalmazottjával az elektronikai, elektromechanikai bérgyártó szektor egyik legdominánsabb képviselőjének számít az automatizálas, az elektronikai gyártás, a számítástechnika, a kommunikáció, a hadi- és űrtechnika, valamint a gyógyászati és a multimedia piacokon.

A Miskolc melletti Alsózsolcai Ipari Parkban zöldmezős beruházás keretében 2002- ben létesített Sanmina Magyarország Kft. a Sanmina Mechanikai Rendszerek Divízió gyáraként fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik. Az elmúlt években a régió egyik  legjelentősebb munkáltatójává váltunk. Dolgozói létszámunk jelenleg közel 500 fő.

Az alábbi munkakörre várjuk a jelentkezéseket:

Termékmérnök / Product Engineer

Feladatok:

  • Termelés mérnöki támogatása
  • A termékminőség javítása, új termék fejlesztésének, illetve technológiai fejlesztése
  • A gyártóképesség felügyelete, karbantartása és fejlesztése
  • Gyártástechnológia karbantartása és fejlesztése
  • Selejtanalitikai adatok alapján operatív intézkedések megtétele a selejtokok megszüntetésére
  • Technológiai javítások kezdeményezése, végrehajtásuk megszervezése, értékelés és a változások bevezetése
  • A gyártástechnológia felügyelete, karbantartása, a kapcsolódó munkafolyamatok betanítása, oktatása

Elvárások:

  • Egyetemi, gépészmérnöki szakon szerzett végzettség
  • Legalább 2 éves releváns tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Lemezmegmunkálási techológiák, gépek és szerszámok ismerete előny

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a lenti email címre.