Nemzetközi, piacvezető elektronikai gyártópartnerünk számára keresünk

TERMÉKMÉRNÖK (JUNIOR ÉS SENIOR)

(HF 10-6917)

munkatársat.

Feladat

  • Folyamatos fejlesztések kezdeményezése,
  • NPI projektek levezetése a kezdetektől a megvalósulásig,
  • Selejtgyártási ráta visszaszorítása,
  • Gyártás során adódó problémák, változások kezelése,
  • Havi beszámolók levezetése, prezentációk tartása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök, informatikus előny),
  • Néhány éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk,
  • Elektronikai gyártási technológiák ismerete (SMT, Wave Soldering, Manual Assembly ismerete előny),
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Előny: LEAN és minőségügyi ismeretek.

Amit kínálunk

  • Biztos hátterű cég,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

 magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6917”-es referenciaszám

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

          Link megjelenítése