www.cvonline.hu

Termékmérnök - Jász-Nagykun-Szolnok megye

  • A hirdetés 1304 napja lejárt

Jász-Nagykun-Szolnok megyei, multinacionális hátterű partnercégünk számára keresünk Termékmérnök munkatársat

Feladatok:

  • Termékek és gyártási technológiák fejlesztése.
  • Kapcsolattartás a fröccsöntő partnerekkel.
  • Fröccsöntés technológiai tanácsadás.
  • Vevőkkel kapcsolattartás, esetleges reklamációk kivizsgálása.
  • Próbagyártások felügyelete a partnereknél.
  • Dokumentációk és jelentések készítése a fejlesztési és egyéb munkákról.
  • Kapcsolattartás a cég fejlesztési központjával.
Elvárások:

  • Mérnöki végzettség (vegyész-, gépész-, vagy műanyagipari mérnök).
  • Magabiztos fröccsöntési ismeretek és 2 éves műanyagipari gyakorlat.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • Csapat- és önálló munkára való képesség.
  • Jó kommunikációs képesség.
Ajánlatunk:

  • Karrierlehetőség,
  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Nemzetközi munkakörnyezet.
Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.