Megbízható nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk új munkatársat

TERMÉKMÉRNÖK

(HF 9-6763)

pozícióba

Győr-Moson- Sopron megyébe.

Feladat

  • A teljes gyártási folyamatra vonatkozó technológiai változtatások támogatása,
  • Kapott eredmények analizálása, javaslatok kidolgozása,
  • A prototípusok tesztelési, fejlesztési munkálataiban való részvétel,
  • A műszaki beavatkozásokat megelőző kísérletek megtervezése, irányítása, kiértékelése,
  • Intézkedések végrehajtásának ellenőrzése,
  • Tevékenységet támogató műszaki mérések végzése és kiértékelése.

Elvárások

  • Felsőfokú Anyagmérnök, Kohómérnök végzettség,
  • Termelő cégnél, hasonló területen szerzett 2-5 éves tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Rendszerszemléletű, munkájára igényes személyiség.

Amit kínálunk

  • Biztos nemzetközi háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Győr- Moson-Sopron megye.
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
 magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6763”-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
HR munkatárs -Győr (Referenciaszám: RE-1857)

Man at Work Kft.

Feladatok: Toborzás-kiválasztási folyamatok ko...
Győr-Moson-Sopron

Rendszerfejlesztő

PBS International Kft.

Ország:   Magyarország (+36...
Magyarország

SZOLGÁLTATÁSI KOORDINÁTOR – MINŐSÉGELLENŐR (területi vezető)

Cégnév elrejtése

Budapesti székhelyű szolgáltató vállalat munkat...
Győr-Moson-Sopron, Vas