www.cvonline.hu

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk

TERMÉKMÉRNÖK

(HF 10-6956)

munkatársat.

 Feladatok

  • Vevőkkel történő napi kapcsolattartás,
  • Vevői igények szerinti termékdesign gondozás,
  • Együttműködés a minőségbiztosítási és folyamatmérnökségi osztállyal a vevői reklamációk megoldásában,
  • Költségcsökkentési projektek indítása,
  • Mérnöki támogatás nyújtása a gyártói oldalnak a design-t illető kérdésekben.

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség (gépészmérnök végzettség előny),
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Műszaki rajzolvasás,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Stabil és biztos munkahely,
  • Kiemelkedő juttatási csomag,
  • Bejárási vagy albérleti támogatás,
  • Fejlődési lehetőség egy multinacionális vállalatnál.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Komárom – Esztergom megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6956"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

  HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése