www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 915566
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Az immár 50 éves piacvezető múltra visszatekintő, amerikai tulajdonú, TIER1-es autóipari beszállító Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
TERMÉKMÉRNÖK

Feladatok:
  • az új termékek gyártási engedélyének kiadása, valamint a már futó termékeknél a gyártás ismételt engedélyezése új szerszám, vagy gép alkalmazása esetén,
  • a vevők és a termelési részleg termékdizájn változtatásával kapcsolatos kéréseinek megoldása,
  • vevői reklamációk által felvetett problémák megoldása a minőségügyi osztállyal együttműködve,
  • termékek körül felmerülő anyagköltségek csökkentése,
  • folyamatos aktív kapcsolattartás a német fejlesztőközponttal,
  • a termékdizájn-ért felel, ami kisebb dizájn váltásokat is magába foglal, amennyiben ezt a termelés vagy a vevő kérelmezi,
  • az ilyen dizájn váltások teljes APQP folyamatát végigkíséri, mint dizájnfelelős és később is megtartja a termékmérnöki dizájngondozási szerepét a termék felett egészen a termék életciklusának végéig,
  • évente 3-4 néhány napos németországi kiküldetés tartozik a feladatkörhöz, a német K+F központban való látogatásokat jelent,
  • a pozíció 80%-a termék design gondozásról, 15%-a a termékek körül felmerülő költségcsökkentésről, míg 5%-a tervezésről, fejlesztésről szól - A design gondozás elég sokrétű: rajzok kezelése; a mérnök felel a meglévő designért; méretek és alkalmazások ismerete; minőségügyi osztály felé az esetleges eltérések elbírálása; gyártások engedélyezése, direkt kapcsolattartás a vevővel

Elvárások:
  • gépészmérnök végzettség,
  • aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
  • ProE vagy egyéb 3D-s tervezőprogram ismerete,
  • magabiztos műszaki rajzolvasási képesség,
  • MS Office felhasználói ismeretek,
  • előny a termelési környezetben szerzett tapasztalat, fröccsöntési ismeretek

Amit kínálunk:
  • kihívásokkal teli, motiváló munkakörnyezetet,
  • szakmai tudással és teljesítménnyel arányos jövedelmet,
  • szakmai, és nyelvi továbbképzést,
  • lakóhelytől függően bejárási, vagy albérleti támogatást,
  • melegétkezési támogatást,
  • karácsonyi juttatást

Munkavégzés helye: Esztergom

Tech People LÁBLÉC