www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1051304

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Multinacionális, autóipar számára fejlesztő megbízónk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba

TERMÉKMÉRNÖK (AB)

Feladatok:
  • Elektronikai termékgyártás (PCB, elektronikai vezérlésű panelek) támogatása
  • Kommunikáció a tervezőmérnök csoportokkal
  • Termékváltozások menedzselése
  • Termékváltozásokkal kapcsolatosan kollégák oktatása, tréningek tartása
  • Kapcsolattartás a társterületekkel
  • Termelési dokumentációk készítése és karbantartása
  • Vevői reklamációk kezelésében való részvétel

Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi villamosmérnök végzettség (a diploma megléte feltétel),
  • Aktív, stabil kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • 2-4 év elekronikai gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Analóg és digitális áramkörök, elektronikai és mechanikai alkatrészek ismerete
  • ECAD és MCAD szofver ismeret

Előny:
  • Autóipari gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • RF technológiai ismeretek

Amit a cég kínál:
  • Vezető technológiák alkalmazása
  • Magasan kvalifikált, jó hangulatú csapat
  • Stabil multinacionális céges háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi háttér

Kezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatási csomag: versenyképes
A foglalkoztatás formája: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
A munkavégzés helye: Vas megye

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Vas