www.cvonline.hu

Termékmenedzsment gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 896361

Távközléssel foglalkozó céghez keresünk marketing területre diákmunkatársat.

Feladatok:
  • Termékbevezetések előkészítésében (beleértve rendszertesztelésekben) való aktív részvétel
  • Termékelemzések, prezentációk, riportok előkészítése - szükséges adatok összegyűjtése, szortírozása, grafikonok készítése stb.
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, adatok frissítése és karbantartása számítógépes rendszerekben
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
Elvárások:
  • Folyamatban lévő, főiskolai vagy egyetemi nappali tagozatos tanulmányok marketing területen minimum 2016. márciusáig
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Erős Excel és Power Point ismeretek illetve gyakorlati tudás megléte
  • Gyors gondolkodású, tanulni vágyó, aktív, nyitott személyiség
  • Heti szinten minimum 25-30 óra vállalása
  • Kiváló kommunikációs képességgel bír
  • Érdeklődik a termék-, termék-életciklus menedzsment iránt
Amit kínálunk:
  • Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • Kiváló csapat
  • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez
  • Bruttó 700 Ft/óra
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre. Leveled tárgya legyen MEN-UP!