www.cvonline.hu

TERMÉKMENEDZSMENT ASSZISZTENS GUMIABRONCS TERÜLETRE

  • A hirdetés 442 napja lejárt

Az AUTONET magyarországi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Teher- és személygépjármű gumiabroncs és felni rendelések leadása a szállítókhoz, szállítói adatbázisok és árak kontrollja és szállítói visszáru kezelése.
  • A beszállítóktól érkező áruk megfeleltetése.
  • Nyitott szállítói rendelések kezelése, ellenőrzése.
  • Ajánlatok készítése, vevői rendelések felvétele, rögzítése.
  • Nyitott vevői rendelések kezelése és ellenőrzése.
  • Reklamációk és visszáru kezelése.
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal.
  • Áremelés készítése, javaslattétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Teher- és/vagy személygépjármű gumi és felni termékcsoportok ismerete.
  • MS Office kiváló ismerete.
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Műszaki érzék, stressz – és monotónia tűrés és önállóság.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér, cafeteria és munkaruha juttatás.
  • Teljesítmény alapú jutalékrendszer havi kifizetéssel.
  • Munkába járási támogatás.
  • Piacon elismert vállalati háttér.

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi, Pallag utca 43. (közvetlenül a Volánbusz 305, 306-os buszjárat megállójánál)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát és bérigényét az alábbi email címre. A tárgyban kérjük tüntesse fel: „TM asszisztens”.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő