www.cvonline.hu

Termékmenedzser

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 999354
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy ipari elektrotechnikai és automatizálási megoldásokkal foglalkozó partnerünk részére keresünk termékmenedzser pozícióba munkatársat!

Feladatok:

A munkakör betöltőjének feladata az illetékességébe tartozó termékcsoporton belül a piaci igényeknek megfelelő új termékek és koncepciók kidolgozása, figyelembe véve a megrendelők, a konkurencia szempontjait, valamint a költségeket. Feladata magában foglalja a teljes marketing területét, továbbképzéseket, belső továbbképzéseket, műhelymunkát, termék- és marketingkoncepciók kidolgozását és kivitelezését, jelentések elkészítését. Munkája folyamán szorosan együttműködik a marketinggel.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki  végzettség
  • Minimum 3 éves tapasztalat, ebből 2 év marketing területen
  • Jó német vagy angol nyelvismeret
  • Pontos, magabiztos, biztos fellépés
  • Terhelhetőség, kezdeményezőkészség, konstruktív magatartás
  • Az új szituációkra való gyors és rugalmas reagálás képessége
  • Képes tervszerűen és rendszerezetten viselkedni, meg tudja magát és munkáját szervezni
  • Birtokában van az aktuális szakismereteknek a pénzügy (könyvelés, pénzügyi és beruházási tervezés), üzemi számvitel (költségszámítás, controlling), marketing, terjesztés, szervezés, a technikai területeken, a termelésben, a számítógépes adatrögzítés alkalmazásában és szervezésében, adózási jogban, amennyiben az feladatának teljesítéshez szükséges

Előnyt jelent:

  • Termékfejlesztési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Professzionális munkakörülmények
  • Multinacionális cégnél szerezhető tapasztalat
  • Átlag feletti kereset
  • Céges autó, latop és telefon biztosítása
  • Jutalom és cafeteria

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a Link megjelenítéset követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése